بازی بازی

Rating: ۱.۰/۵. From 1 vote.
Please wait...

نمایشگاه بازیهای رایانه ای امسال هم برگزار شد. هرچند بخش ها و مطالب جالب توجه و متنوعی ارائه شد، اما همیشه حاشیه هایی هم وجود دارد که نمک متن است و صد البته که این نمک گاهی آش ما را شور می کند. گزارش تصویری زیر حاصل گشت و گذار دو ساعته در این نمایشگاه است و همان طور که نکات مثبتی دارد نقطه های مکثی هم دارد.

یکی از جالب ترین بخش های نمایشگاه بازیهای رایانه ای فوتبال دستی غیر رایانه ای بود!

 

 

و همچنین فوتبال غیر دستی غیر رایانه ای!

 

نسل قدیم بازی های رایانه ای . همان بچه ساکت کن معروف! بازی نشستنکی. عمر تلف کن . تقویت انگشتان. چشم خشک کن. و البته آموزنده!(لازم به ذکر است نسل جدید هم خیلی متحول نشده است!)

 

این قدرت بازی است  که می تواند انسان ها را مقابل خودش به زانو درآورد.

 

یک سر از قشون ایران  را می بینید در معرکه جنوب، جانب ناموس وطن را پاس می دارد.

 

این یک خلاقیت بزرگ بود که سبک بازی ها را تغییر داد. بازی هایی هیجان انگیز و پر تحرک که یک قدم مثبت به سمت بازی های واقعی هستند.

 

نمایش های متنوع

 

 

خاطره بازی

 

 

اگر شما هم برای بازی سازی ایده دارید، این یکی از بهترین بخش های نمایشگاه بود : ایده های قرآنی برای بازی سازی.  یعنی برگزار کنندگان سلیقه و بینش دارند.  الان هم می توانید شرکت کنید. 

...  یک مستند واقعی ؛ معرفی در پناه بلوط

 

گرشاسب یک بازی تولید داخل است اما خشن(با توجه به دمو های بازی در نمایشگاه ها).گرشاسب نمونه ای خوب برای بررسی روند بازی سازی است. آیا ما برای اینکه ثابت کنیم “می توانیم” باید همان مسیر دیگران را طی کنیم؟ آیا ما نباید ثابت کنیم که “نمی توانیم” بازی خشونت بار بسازیم؟(خشونت همیشه بد نیست، ولی این مسئله به مخاطب و موضوع بستگی دارد.)

 

این هم کنسول امپراطور است که از شبکه بازار صدا و سیما تبلیغ می شود . اصلا کاری به شباهتش به Wii نداریم،اما متاسفانه همان جا فی المجلس بازی  ای به بچه ها عرضه می شد که نشان می داد این شرکت کنترلی روی محصولش ندارد.(ایا مسئولین نباید کنترلی روی نمایشگاه و بازار و … داشته باشند؟)

 

 

 

 

این جا مکان مخصوص بانوان و کودکان زیر ۹ سال است و این نوشته بزرگ غیر فارسی نمی دانیم از کجا آمده و برای چه کسی نوشته شده.این جا که همه ایرانی اند. چرا …؟

 

یکی از جنبه های بد نمایشگاه حضور موثر شرکت های مختلف خارجی برای فروش محصولاتشان بود. این مسئله نه تنها جنبه خودکفایی و بومی بودن نمایشگاه را کمرنگ می کرد بلکه جنبه نمایشگاهی را به فروشگاهی تقلیل می داد. چرا که بعضا محصولات نه چندان مرتبط به موضوع نمایشگاه مثل تلویزیون عرضه می شد. به علاوه حضور این شرکت های خارجی( یا واسطه های وارد کننده)عملا نمایش وابستگی و رسمی شدن غربزدگی ماست (این نمایشگاه مورد استقبال گسترده کودکان و جوانان و خانواده ها بود). حتی شرکت ال جی برای نمایش سه بعدی تلویزیون هایش فیلمی را به نمایش می گذاشت که دارای صحنه ها و تصاویر نامناسبی بود.

...  ریپیت افتر می : فارسی ؛ کم لطفی به زبان فارسی در پر بیننده ترین برنامه های نوروز

 

 

 

 

پایگاه های دیگر با این برچسب ها

Rating: ۱.۰/۵. From 1 vote.
Please wait...
به اشتراک بگذارید!

مطالب مرتبط

Leave a Reply

avatar
  Subscribe  
Notify of