به رویمان نمی آوریم؟ ؛ درباره رفتار ارزشمند ورزشکار ما در المپیک که دیده نشد

No votes yet.
Please wait...

چندی پیش مطلبی منتشر کردیم راجع به دست دادن ورزشکاران ما با داوران زن در المپیک که پیشنهاداتی هم ارائه شد. امروز اما باید جهت راعوض کنیم و برعکس بنویسیم. ورزشکار ما در پارالیمپیک با حرکت عجیب ولی اسلامی خود نگاه ها را به خود جلب کرد.این همان تاثیری بود که به آن اشاره شد یعنی ایجاد سوال. ایجاد سوال برای مخاطب جهانی. همان صدور ارزش ها، همان تبلیغ ، همان روابط خارجه و همان پای بندی.
اما در حالی که ورزشکار ما به تنهایی ماشین تبلیغ ما شده است، ما از این شرایط برندگی چه استفاده ای کردیم؟ چه اندازه بوق و کرنا هایمان را برداشتیم؟ این خبر را به گوش چند نفر از ایران و غیر ایران رساندیم؟ رسانه عزیز ما چقدر چهره این مرد را به عنوان یک قهرمان و پهلوان تبلیغ کرد؟ سایت های ما چند متن درباره او نوشتند؟ ارزش ذکر شدن در چند بخش خبری را داشت؟ چند مجله او را دیدند؟ مصاحبه اختصاصی و زنده با او داشتیم؟چرا وقت شما را تلف کنم اصلا میدانید اسم او چیست؟؟!!
به رویمان نمی آوریم ولی مهم است. او تنها یک قهرمان نبود و این فرصت یک فرصت عادی نبود. تازه عروس ملکه انگلیس در رویدادی با میلیون ها بیننده از سراسر جهان در کشور دشمنان ریشه دار و کینه دار ما! عجب ترکیبی!!!! چه تبلیغ ها و چه مانور ها و چه بحث ها و کلیپ ها و …. که میتوانستیم بسازیم و…. بالاخره اسم این بنده خدا یادتون اومد؟
جالب انجا که پیام تقدیر رهبر این بار دو خط اضافه تر از معمول داشت!

...  معرفی پایگاه : پول و سیاست

 

دو خط اضافه تر!

UN:F [1.9.17_1161]
ارزشیابی شما:
Rating: 0.0/۱۰ (۰ votes cast)

پایگاه های دیگر با این برچسب ها

  No votes yet.
  Please wait...
  به اشتراک بگذارید!

  مطالب مرتبط

  Leave a Reply

  avatar
    Subscribe  
  Notify of