واژه ی دردناک این روزها؛ هتک حرمت

No votes yet.
Please wait...

هادی رضایی نوشت: “هتک حرمت” به حرمین شریفین عسگریین (ع) در انفجار سامرا، “هتک حرمت” به ساحت پیامبر خوبی ها با کشیدن کاریکاتورهای موهن دانمارکی، “هتک حرمت” زنی مسلمان توسط یک دائم الخمر صهیونیست در لبنان، “هتک حرمت”  مسجد کوفه توسط چکمه پوشان ارتش آمریکا در نجف، “هتک حرمت” قرآن کریم و سوزاندن آن توسط شبه کشیشان آمریکائی و اروپائی و اینبار “هتک حرمت” به امامان معصوم شیعه حضرت علی بن موسی الرضا (ع) و امام علی النقی الهادی (ع) و امام صاحب الامر و الزمان (عج) در قالب طراحی پوستر یک آلبوم و شعر وآهنگ آن.

برای اولین بار واژه “هتک حرمت” را در خلال مسئله قمی زنی روز عاشورا و احکام مربوط به آن شنیدم (حدودا” 12 سال قبل) ولی هیچ وقت فکر نمی کردم زمانی برسد که هر وقت این واژه را بشنوم در ادامه باید منتظر شنیدن اخبار ناراحت کننده ای باشم هر یک از موارد فوق به تنهایی برای جان دادن یک مسلمان واقعی کافیست، شخص نگارنده بدون مراجعه به منابع و شبکه اینترنت و فقط با استفاده از حافظه تاریخی به این موارد اشاره کردم ولی بدون شک موارد دیگری هم وجود دارد که یا بنده فراموش کردم و یا اصلا” نشنیده ام، مع الاسف چند مورد دیگر را باید تحمل کنیم و دم نزنیم؟ چند بار دیگر باید به مذهب و دین ما توهین و هتک شود و ما حرفی نزنیم؟ تا کی باید این مذهب مظلوم باشد تا کی باید شیعه این مذهب مترقی اسلام مورد هجمه قرار گیرد؟ تا کی باید به سازهایی که امثال دیوید پترائوس،کورت وسترگارد،گرت والدرز، تری جونز،شاهین نجفی ومجید کاظمی می زنند فقط گوش کنیم، پس عمل چه می شود ؟

ظریفی می گفت تنها راه مبارزه با سگی مثل شاهین نجفی بی محلی است، ولی من که نامم هادی است باید چه کنم ؟ وظیفه من به عنوان کسی که نام آن بزرگوار را فقط یدک می کشم چیست ؟ نمی خواهم کاسه از آش داغ تر شوم ولی آخر باید ما هم تکانی به خودمان بدهیم، دارند مذهب ما را به کلی سیاه نما جلوه می دهند، دارند عزیزترین مقدسات ما را نعوذبالله لگد مال می کنند.

در این قسمت از متن روی سخنم، بهتر بگویم؛ فریادم از بغض، ناله ام از ناراحتی، عصبانیتم از ناتوانی با شاهین نجفی و سایر عوامل و طراح پوستر است که آیا تا به حال حتی یکبار به حرم امام رضا (ع) رفته اید؟ من که باور نمی کنم رفته باشید چون اگر آدمی حتی یکبار هم هوای این مکان مقدس را استشمام کرده باشد محال است بتواند همچنین کاری کند، مگر شما از برکات حضور امام رضا(ع) و مضجع شریفشان این نگین همیشه درخشان ایران کم لطف و محبت دیده اید که این طور بی شرمانه صحبت می کنید؟ مگر شما از زندگی امام هادی النقی (ع) چه می دانید که این طور وقیحانه نعره می کشید؟ مگر شما حضور امام عصر(عج) را در زندگی ایرانیان مسلمان چطور دیده اید که این طور ژست اسلام شناسی گرفتید و می گویید  که اسلام مردم ایران با اسلام اعراب خیلی فرق دارد ، بله که فرق دارد البته نه آن فرقی که شما در ذهن خود دارید، مگر شما از این معصومین چه بدی دیده اید ؟

در دنیا تا دلتان بخواهد سوژه و دستاویز وجود دارد بروید و خودتان  را به آنها بند کنید، دست از سر شیعه بردارید، “با آل علی هرکه در افتاد…” را جدی بگیرید! شیعه کارهای مهمتری دارد تا با شما بحث های التغاطی کند، شیعه و در کل جهان اسلام بیداری اسلامی را رها نمی کند تا با شما به انواع درک از اسلام  به مباحثه بنشیند، ما کارهای واجب تری داریم تا اینکه به ماموریت سایت شیعه آنلاین بپردازیم، شمایی که حتی به مرام شیطان پرستی خود نیز پایبند نیستید و آن را هم قبول ندارید، اصلا” مردن به دست شیعیان هم لیاقت می خواهد که شماها فعلا” ندارید شما باید به زندگی سگی خود (با عرض پوزش از محضر حیوان با وفا) ادامه دهید تا نهایتا” در لشکر دجال و دجال صفتان به سرنوشت محتوم خود برسید.

در آخر :

می ترسم از شبی که به دجال رو کنم×××آقا ترا قسم به شهیدان ظهور کن

پایگاه های دیگر با این برچسب ها

    No votes yet.
    Please wait...